fbpx

Winnica Widokowa w Komborni

To miejsce dla każdego, kto szuka chwili odpoczynku w pięknych okolicznościach przyrody.

Ten mały raj na Ziemi znajduje się na wzgórzach podkarpackiej miejscowości Kombornia, a degustacjom tworzonego tam wina towarzyszy widok na przepiękną panoramę: od słynnych Bieszczadzkich Połonin aż po rozświetlone po zmroku podkarpackie miasta i miasteczka takie jak Iwonicz Zdrój, Krosno czy Jedlicze.

Widokowa znajduje się na wysokości 470 metrów nad poziomem morza, dlatego można tam podziwiać widok na Pogórze Gorlickie, a przy sprzyjających warunkach nawet dostrzec dalekie Tatry. Horyzont, który stanowi tło winnicy w sumie ma długość ponad 100km. Nasi bliscy zwykli mówić, że Widokowa to miejsce „wyjątkowo wyjątkowe”

Widokowa to rodzina

Widokowa to miejsce w 100% rodzinne: sami pielęgnujemy rośliny, zbieramy owoce naszej pracy i przygotowujemy naturalne wino. Teraz chcielibyśmy podzielić się naszą wspólną pasją z Tobą. Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego miejsca na Ziemi, wspólnego delektowania się tym co w życiu najlepsze: pysznym winem w towarzystwie życzliwych ludzi w urzekających przez cały rok okolicznościach przyrody.

Widokowa to niepowtarzalne wino

Nasze wina powstają z najlepszego winogrona z naszej rodzinnej winnicy. Jak może smakować wino, o które kochający się ludzie dbają z pasją i oddaniem każdego dnia?  Ci, którzy próbowali, twierdzą, że to płynna rozkosz.  Eksperci z uznianiem kiwają głowami i nadstawiają kieliszki po więcej. A my się do siebie uśmiechamy i serca nam rosną.  Właśnie po to stworzyliśmy to miejsce, aby dzielić się tym, co najlepsze w najpiękniejszych okolicznościach.


Kontakt

telefon: +48 501 743 251
e-mail: WINNICA.WIDOKOWA@GMAIL.COM

3.6/5 - (22 votes)