fbpx

Dla najmłodszych

Dla najmłodszych

Nasza pijalnia czekolady powstała z myślą nie tylko o dorosłych. Wzięliśmy również pod uwagę to, że często będą nas odwiedzać dzieci i dlatego postanowiliśmy o nie odpowiednio zadbać. W efekcie powstały liczne atrakcje, które umilą Waszym pociechom spędzony u nas czas.


Atrakcje

Jak dobrze wiemy, dzieci lubią przede wszystkim dwie rzeczy: słodycze i zabawę. Jako że jest u nas pod dostatkiem słodkości i wybór, na który mogą sobie pozwolić rodzice w celu sprawienia radości swoim pociechom, jest naprawdę zadowalający, doszliśmy do wniosku, że dobrze byłoby również zadbać o dobrą zabawę. Dlatego też w naszej pijalni powstały liczne atrakcje. Dla dzieci, które lubią odrobinę rywalizacji, postanowiliśmy umieścić w naszej pijalni cymbergaj oraz piłkarzyki – wszyscy dobrze wiemy, jak dzieci lubią tego typu rozrywkę.

Przyjdź do naszej Pijalni i odpocznij delektując się wspaniałą ręcznie robioną czekoladą. Gwarantujemy, że Twoje dzieci znajdą coś dla siebie a Ty odpoczniesz!

Dla najmłodszych posiadamy:

  1. Małpi gaj
  2. Cymbergaj i piłkarzyki
  3. Interaktywną podłogę
  4. Kino 3D
  5. Wystawę maszyn do produkcji czekolady
  6. Wybijanie pamiątkowych monet.
  7. Pociągi wożące czekoladę oraz podnoszony wiadukt kolejowy.
  8. Zwiedzanie Fabryki Czekolady.
  9. Galerię Samochodów Bajkowych, Filmowych i Wyścigowych w sąsiedztwie Pijalni

Zadbaliśmy również o innego rodzaju atrakcje. Dzieci mogą pobawić się na działającej w bardzo ciekawy sposób interaktywnej podłodze. Wasze pociechy będą mogły także nacieszyć swoje oczy w specjalnie przygotowanym przez nas kinie 3D, w którym spędzą bardzo miłe chwile. Istnieje również możliwość zobaczenia specjalnie przygotowanej przez nas wystawy maszyn do produkcji czekolady, pociągi wożące czekoladę oraz podnoszony wiadukt kolejowy, a także postanowiliśmy przygotować podarunki w postaci wybijanych na miejscu pamiątkowych monet. Dla dzieci, które zainteresowane są sposobem, w jaki powstaje w naszej pijalni czekolada, przygotowaliśmy specjalną atrakcję w postaci zwiedzania fabryki czekolady.
Jak widzicie więc sposobów na spędzenie miłego czasu przez Wasze dzieci jest naprawdę sporo i nie musicie obawiać się, że zabierając je do naszej pijalni czekolady, dojdzie do sytuacji, kiedy wasze pociechy będą narzekać na nudę.

Urodziny w pijalni czekolady

Jeśli jako rodzic zastanawiasz się, w jaki sposób mógłbyś zaplanować urodziny swojego dziecka i nie wiesz do końca jak sprawić niespodziankę, która wyjątkowo uprzyjemni twojej pociesze ten wyjątkowy dzień, to zachęcamy cię do zastanowienia się nad zorganizowaniem urodzin w naszej pijalni czekolady. Jak można wywnioskować z informacji przedstawionych wyżej, wasze pociechy będą miały naprawdę wiele sposobów na miłe spędzenie czasu i przy okazji będą mogły być otoczone przez tak uwielbiane przez nie słodycze. Również Wy, rodzice, będziecie mogli spróbować różnych naszych specjałów i w bardzo miłej atmosferze spędzić wieczór, zapewniając przy tym udane urodziny dla swojej pociechy.

Brzmi zachęcająco?

Jeśli tak, to zapraszamy Was, rodzice, ze swoimi dziećmi do naszej pijalni, gdzie będziecie mogli nacieszyć się zarówno naszymi produktami, jak i tym, że wasze dzieci spędzą bardzo miły czas. W razie wyrażenia chęci zorganizowania urodzin dla waszej pociechy prosimy o kontakt na nr telefoniczny +48 733 100 701, gdzie uzyskacie zarówno odpowiedzi na wszelkie trapiące was w tym zakresie pytania, jak i będziecie mogli uzgodnić z nami pasujący wam termin rezerwacji. Gwarantujemy, że będziecie zadowoleni z naszych usług!

Chcesz dziecku sprawić radość?

Zorganizuj urodziny w naszej Pijalni Czekolady – więcej informacji na podstronie: Urodziny w Pijalni Czekolady M.Pelczar Chocolatier

Na zdjęciu przedstawiamy salę przeznaczoną na organizację urodzin dla Twojego Dziecka.

Masz pytania albo chcesz zarezerwować termin? Zadzwoń do nas: +48 733 100 701